مهندس رضا کهنمویی

مراسم تودیع همکاری دلسوز و پرتلاش

اردیبهشت سال 1402 برای ما روزیست که یکی از بهترین همکاران مجموعه بیودارو با نیت مهاجرت از مجموعه بیودارو جدا شد. مهندس رضا کهنموئی از بهترین متخصصین شرکت بیودارو و کشور در عرصه مهندسی تجهیزات پزشکی و صنعت پلاسما، با توجه به وجود موقعیت شغلی خوب در کشور آلمان از ایران و شرکت بیودارو مهاجرت نمود.

سالها تلاش در راه تعمیر و تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز دستگاههای مختلف در مجموعه بیودارو، آشنایی کامل کیفی و تسلط کامل بر انجام کار کیفی برای ما از او جز خاطره های خوش برجا نگذاشت. قطعا جای خالی او در مجموعه بیودارو همیشه حس خواهد شد. دکتر شالباف مدیر محترم واحد پشتیبانی فنی و از نزدیک ترین دوستان ایشان به درستی رفتن او را جبران ناپذیر برای کشور و بیودارو دانست و برای او آرزوی موفقیت در راه جدید دانست. آقای عزیز سلطانی جانشین مدیر مرکز و مدیر QC در بیودارو هم مهاجرت را جراحی دانست که درد آن همیشه با فرد خواهد بود اما شاید گاهی ناچار به این کار باشیم.

دکتر سیدحسینی معاونت اجرائی شرکت بیودارو ضمن قدردانی از زحمات ایشان و با یادآوری خاطرات گذشته و تلاشهای بی وقفه مهندس کهنموئی برای حفظ کیفیت و ارتقای مجموعه بیودارو برای ایشان آرزوی بهترینها را نمود.

دکتر شاه بختی مدیرعامل محترم شرکت بیودارو هم رفتن نخبگان از کشور را ضایعه توصیف کرد و ضمن تشکر از همه تلاشهای ایشان و تشکر از انتقال تجربیات و دانش این سالها به نیروی جایگزین ایشان با اهدای لوح تقدیری از او قدردانی نموده و برای او در آینده توفیق روز افزون را خواستار شدند و اعلام نمودند که درب شرکت برای ایشان همیشه باز است و اگر روزی تمایلی به برگشت داشتند با روی باز منتظر ایشان هستیم و از مهندس کهنموئی هم توقع داریم که همیشه یاور ما در روزهای نیاز به ایشان از راه دور باشند.

مهندس کهنموئی مثل بسیاری از پرسنل رسمی و قدیمی بیشترین زمان عمر و جوانی گرانقدرشان در این 15 سال را در شرکت بیودارو و با همکاران طی نموده بودند. روزانه 10 تا 12 ساعت کار برای ادامه فعالیتی که برای رفع وابستگی تامین دارویی کشور انجام شد. روزهای شاد موفقیتها، روزهای سخت شکست ها و حتی برای روزهای شیرین عاشقی.

نام ایشان با برند بیودارو اجین است. برای مهندس عزیز و همسر محترمشان که او هم از همکاران سابق بیودارو است (سرکار خانم شیروانیان) و دختر گل و نازنینشان آرزوی بهترینها را از خداوند متعال خواستاریم.

مهندس رضا کهنمویی مهندس رضا کهنمویی مهندس رضا کهنمویی مهندس رضا کهنمویی

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است